Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi gorcsok.1napja kesik...

Mensi gorcsok.1napja kesik (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
A baj az hogy a gorcs mellett hanyinger is elojott.melleim erzekenyebbek.en legyengultem.pont 1honapja jott meg utoljara hetvegen,ezutan szexeltem nem egyszer,felek hogy termekeny idoszakban is.kikapkodos modszer,egy csepp se ment rossz helyre,csak hallottam hogy az elovaladekban is lehet spermium..a tuneteim a megszokottak mensi elott,kiveve a ganyingert es gyengeseget.de eleg rendszertelenul is aludtam es taplalkoztam..emiatt is lehet kikeszulve a gyomrok?velemeny/tapasztalat?

2014. nov. 13. 22:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsanat a rosz helyesirasert csak telefonrol irok nagy fajdalmak kozepette.es egyebkent holnap megyek orvoshoz.csak nem birom ezt a tetlenseget addig
2014. nov. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!