Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz valami baja az arcbőrömne...

Lesz valami baja az arcbőrömnek ha Nivea creme-mel kenem?

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon kiszáradt és bekentem vele,sokkal puhább lett tőle,azóta is használom és nem lettem pattanásos tőle.Általános bőrápolónak írják ezt a kis kék fém tégelyest, de jót tesz az arcomank?

21 l


2010. jan. 29. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Evek ota ezt hasznalom.A borom gyonyoru es ranctalan.Mediaban dolgozom,fontos a kulso.
2010. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

nem, lefog esni. a nivea krémet nem arcápolásra találták ki, hanem grillcsrike fűszerezésre....


most komolyan. komolyan gondoltad a kérdésed? h lesz e vmi baja a fejednek ha arckrémmel kened?

2010. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!A nivea cremet nem kifejezetten arcra találták ki,hanem általános bőrápolónak.(nivea.hu)Mivel az arcunkon a legérzékenyebb a bőr,ezért vannak rá spec krémek,de ez nem az.Nálam mégis bevált és csak azt szerettem volna megtudni,hogy esetleg aki régebb óta ilyen célja használja milyen tapasztalatokkal rendelkezik.
2010. jan. 29. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:

nos, én vagyok a kedves második, és elárulom h én is ezt használom.

amúgy rengeteg olyan krém van ami általános, és rá is van írva h arcra is egyaránt alkalmazható.

2010. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
NE HASZNÁLD!Én 4évig voltam főállású grillcsiresütő és mi is a csirkét kentük be vele(igaz h mi fűszerkeverékes niveát használtunk).Nagyapám pedig mozdonyszerelő volt,ők pedig a csapágyakat kenték vele.Szerintem nem arcra való.
2010. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyim tavaly halt meg 90 éves volt, és az utolsó 20 évben csak níveát használt, de senki nem hitte el, hogy 90 éves.Alig volt rajta ránc, gyönyörű néni volt.
2010. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!