Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az a bajom, nem irhatok...

Ha az a bajom, nem irhatok mást, már használtam canesteint, de az sem volt jó. Mit tudtok nekem javasolni? Hűvely gyulladás, ellen .

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hüvelygyulladásra Canesten? Azt hogyan? A tabletta nem erre való, a krémet meg ugye nem kented be oda? Reméljük, hogy nem ártottál nagyon sokat... Mit javasolnék erre? Orvost! Nekem tavaly volt, antibiotikumot kaptam és hüvelytablettát (nem Canesten Kombi, hanem orvos által felírt)
2010. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy honnan tudod, hogy hüvelygyulladásod van?
2010. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nődokihoz minnél előbb! Ezzel nem szabad viccelni!
2010. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha az a bajom, nem irhatok mást"


Ezzel mit akartál mondani?

2010. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Canesten nem hüvelygyulladásra való, hanem hüvelyGOMBÁRA.


Nem javasolok semmit, kivéve hogy menj el nőgyógyászhoz, de SÜRGŐSEN. Az öndiagnózis és az önkezelés veszélyes lehet, ráadásul - mint a te eseted mutatja - teljesen hatástalan.

2010. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha hüvelygyulladásod van ténylegesen, az sokszor magától is elmúlik, csak nem szabad "használni". nőknek sokszor van, és van h észre sem veszik.
2010. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha semmiképp nem akarsz orvoshoz menni, akkor próbáld meg a GRAN C tőzegáfonyát és a cickafark cseppeket, meleg sós fűrdő.

2010. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
MENJ ORVOSHOZ! A hüvelygyulladást otthon kezelgetni a legjobb út egy petefészekgyulladáshoz.
2010. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy hüvelygyulladásod van? A Canesten hüvelyGOMBÁRA való, ami két nagyon különböző dolog.
2010. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!