Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagykanizsa és környékén élők...

Nagykanizsa és környékén élők mi a véleményetek Dr. Tucsek Éváról (szülész-nőgyógyász)?

Figyelt kérdés

Milyen ha magánrendelésbe mész hozzá?

Milyen a kórházban?

Milyen szülésnél?

Mik a tapasztalatok?

Minden érdekel, előre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 19. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem jártam nála, de találkoztam igen jó véleményekkel róla.
2014. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem friss a kérdés, de azért válaszolok. Az igaz, hogy van egy furcsa modora, de teljes biztonságban éreztem magam és a babámat szülés alatt. Amennyire emlékszem, el is mondta mindig h mi fog történni, mit kapok, stb.
2016. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vegyes véleményeket hallok róla mostanában. Velem mindig normális, kedves magánrendelésen. Viszont ami hiányosság nála is, ahogy szerintem a többségnél, hogy mindent fogamzásgátlóval akar megoldani. Nekem rendszertelen ciklusom volt, és nem ajánlott endokrinológiai kivizsgálást évekig. Én jöttem rá, hogy kéne, és ki is derült, hogy elsősorban endokrin problémám van, ami okozz a nőgyógyászatit. Ez esetben pedig ronthat is a fogamzásgátló az ember egészségén. :/
2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!