Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tavaly volt hogy egy fél évet kimaradt , már lassan 3 hónapja nem jön meg.

Szexuális életet nem élek.

Nagyon félek , félek hogy komoly bajom van. :-(

19



2014. nov. 23. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Már tavaly is ezt kellett volna tenned.
2014. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy nőgyógyászt felkeresned, lehet hogy valami hormonális probléma.
2014. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ancsika1213 válasza:
Keress egy jó nőgyógyászt minnél előbb,mert sztem semmi komoly baj nincs.Vagy endokrin probléma,mert nekem is ez volt.Hónapokig kimaradt és kiderült pajzsmirigy bajom van,kaptam gyógyszert és helyreállt.Lehet kapsz fogamzásgátlót és az helyrehozza a ciklusod. :) Ne izgulj ;)
2014. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na pont a fogamzásgátló az ami nem oldja meg a problémát, legfeljebb a lelkiismeretlen orvos próbál így lerázni.
2014. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ancsika1213 válasza:
Van,akinek megoldja.Tizenévesenél főleg és ma már vannak nagyon kis hoemontartalmù tabletták.Anno 19 évesen nekem is rendbe tette a ciklusomat.
2014. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2014. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!