Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Hormon zavar...

Mitől lehet? Hormon zavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Oktober 25-én együtt voltunk a barátommal, védekezés nélkül, par percig(max 5-10perc)

Majd másnap gond nélkül megjött.(alapból másnap kellett volna) idáig semmi gond nem volt.

Viszont most a telefonos alkalmazás szerint(naptaram) penteken kellett volna megjönnie, ehelyett vasárnap jött meg. Először csak barnáztam, majd jött egy kis pecsételés vérzés. A mai napon már erősödött, párszor éreztem hogy folyok, és a betéten észrevettem pár sötét darabkát, néha hatalmasakat (ne haragudjatok. nem tudom maskepp leirni) ezenkivul olyan mintha az utolso 2 napban lennék, csak rozsaszines-pirosos folyadek van a par darabka mellett. Ma csináltam egy tesztet, ami jol lathatoan erosen negativ lett.

Neha a mensim elmulik majd egy napra ismet megjon es hol hosszabb, hol rovidebb. (1-2nap szokott lenni az elteres) az utobbi 1-2hetben sokat idegeskedtem, ezert hormonhaztartas felborulasara is gondolok.

neha mensin kivul is gorcsol a bal petefeszkem, ezt ma is ereztem..

nem szeretnenk babat, de ha ugy alakulna se lennenk banatosak miatta:)

Vettem meg 1 tesztet amit holnap reggel elso vizeletnel akartam megcsinalni, de lehet hogy esedekesebb lenne a mensim elmulasa utan? (penteken)

A barattommal az utolso aktus ota (ami 4hete volt) nem voltunk egyutt. Terhesseg jeleit nem tapasztaltam a barnazason es a pecseteles verzesen kivul



2014. nov. 24. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez volt és van. Menj vérvételre, utána megtudod, hogy hormonzavar-e.
2014. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászodhoz, de ez nem terhességnek tűnik.
2014. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!