Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekgyulladásom lehet?

Petefészekgyulladásom lehet?

Figyelt kérdés

Egy ideje már hüvelyi folyásom van, sokszor van hányingerem, és furcsa, húzó fájdalmat érzek hol a jobb, hol a bal, de inkább a jobb oldalon, és az alhasamnál. Először azt hittem, biztos meg fog jönni, de utána rájöttem, hogy ez nem a szokásos mensi előtti görcs, és amúgy is jövő hónap közepe-vége táján kéne megjönnie (ebben a hónapban már volt). Lehet, hogy a sok idegeskedéstől van? Mostanában sok gondom van a sulival. Vagy komolyabb szervi baj lehet, menjek orvoshoz?

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L



2014. nov. 25. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, az kimaradt az írásból, hogy nem vagyok már szűz, de jó ideje nem élek szexuális életet.
2014. nov. 25. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajjaj...

akkor mikor kezdted a nemi életet?....

Jó lenne orvoshoz menned, pláne ha még soha nem is voltál.

2014. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

13 évesen vesztettem el a barátommal, akivel kb. fél éve szakítottunk, azóta senkivel nem volt kapcsolatom, kizárólag szerelemből akarok lefeküdni bárkivel is.

Nem voltam még soha nőgyógyásznál.

2014. nov. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!