Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy az intimtölcsér 8menstruációs kehely) olyan vákuumot képzett, hogy nem tudtátok eltávolítani? V

Figyelt kérdés
Velem ez sajnos előfordult, és az ügyeleten kötöttem ki... T milyen "technikával" távolítjátok el? Szeretném használni,mert tényleg sokkal tisztább érzetet biztosít, de félek, hogy esetleg úgy járok, mint az első alkalommal.

2014. nov. 26. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát fingom nincs mi a szakszerű eljárás, de felteszem működik az, mint a befőttnél, szóval ha meg tudod emleni, elmozdítani stb, és megy mögé levegő akkor megszűnik a vákum is.
2014. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondták hogy kicsit oldalról meg kell nyomni... tehát az ujjaddal benyúlsz mellé és megnyomod, akkor megszűnik a vákum. Nem szabad húzni...
2014. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhernyózok a bal kezem mutató ujjával, míg a jobb kezemmel enyhén húzom kifelé a szárat. A baj mutató ujjammal nyomom a tölcsért, míg a vákuum meg nem szűnik, a jobb kezemmel erősebben kezdem húzni. A bal mutató ujjammal folyamatosan el kell tartani a hüvelyfaltól húzás közben, és akkor nem tud visszacuppanni. Ha túlságosan felcsúszott a tölcsér, kellemetlen érzés lehet, de kijön. AZ eső ilyennél én is megijedtem, de aztán belejöttem.
2015. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók megmondták a frankót! .... De figyi! Neked legalább nincs bajod a felhelyezéssel, ha már elsőre ilyen jól sikerült! :D
2016. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jesszus! Ilyet még nem hallottam, és nem is tapasztaltam, pedig már vagy négy éve használom... Elvileg vannak pici lyukak a tölcséreken, így össze tudod nyomni az ujjaiddal akkor is, mikor "bent van" (kinyomódik a levegő). Összenyomva simán ki lehet venni.

Hogy csináltad ezt? :D

2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!