Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi folyik egy teljes nögyógyás...

Mi folyik egy teljes nögyógyászati kivizsgáláson? Tegnap az iskolaorvos elküldött engem és a barátnómet egy teljes nőgyógyászati vizsgálatra és nagyon félek nagyon fog fájni? És a barátom bejöhet velem a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
nem fog fájni ne félj... csak kellemetlen, de fél perc az egész :) barátod szerintem jobb ha nem megy be,de amúgy orvos válogatja, ezt nem tudom hogy ott beengedik-e... de nincs mitől félned... amit tanácsolnék, hogy vagy szoknyába menj, vagy hosszú pólóba vagy pulcsiba, hogy amikor alul levetkőzöl ne kelljen pucér fenékkel elmenned a vizsgálóágyig... felfekszel, először benyúl 2-3 újjal a doki, megtapogatja a hasadat (méhedet-petefészkedet) , lehet egy "kacsát" is betesz ami tágítja a hüvelyedet, de ez se fájdalmas csak kellemetlen és megnézi a méhszájat, esetleg egy pálcikával váladékot vesz hogy kitenyéssze... de komolyan semmi fájdalmas nincs benne! csak próbálj ellazulni, mert ha rágörcsölsz nehezebb vizsgálni..
2014. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok és még szűz és akkor mit csinal emiatt félek
2014. nov. 28. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor ezt mindenképp mond meg neki, hogy még szűz vagy! ( bocs de ezt nem gondoltam ha már barátod van:) ) ugyanis akkor nem hiszem hogy kacsát tenne be, ilyenkor lehet hogy popsin keresztül vizsgál, és úgy nyomkodja meg a hasad... tényleg ne félj mert tényleg fél perc az egész és az égvilágon semmi fájdalmas nincs benne! miért küldött el az iskolaorvos egyáltalán?
2014. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azert mert nagyon görcsöltem és mar több mint két honapja meg van és azt mondta mennyek el... a barátnőmet nem tudom egyedül kelet bamenni
2014. nov. 28. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hónapja vérzel folyamatosan? akkor tényleg irány a doki! lehet kérni fog még egy vérvizsgálatot is, meg ultrahangot, mert ez nagyon nem normális! de ne ijedj meg, lehet hormonprobléma ami gyógyszerrel kezelhető, de mindenképp ki kell vizsgálni... máskor ne várj ilyennel ennyit :) de ezen kívül más nem fog történni ne félj :)
2014. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából már voltam de csak megkérdezte hogy mi a baj mondtam akkor kb 1 Hónapja volt meg és aztmo mondta hogy majd magától elmulik de az azota se mult el....
2014. nov. 28. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy női dokit keresnék első alkalomra.
2014. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Összevissza hazudozol.


Mellesleg két hónap alatt elvéreztél volna, vagy már kórhzban feküdnél.

2014. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem szégyelled magad??????


Mellesleg a női orvos nem rossz ötlet, keress egyet, talán kevésbé fogsz félni.

2014. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen női orvoshoz menjél és jobb ha magánorvost keressen fel,10-12 000 ft egy sima vizsgálat,igaz sok de hidd el akkor tuti jó kézbe kerülsz és kevébé lesz minden kellemetlen és ciki.Női orvos előtt eleve kevésbé kellemetlen levetkőzni.


Hosszú felsőbe menjél,előbb beszélget vele a doki,megkérdezheti hány éves korodba jött meg először a mensid,azt mindenképpen közöld vele hogy még szűz vagy mert akkor nagyon óvatos lesz vele,és lehet kacsát ne is használ.


Szűzeket két féle képpen vizsgálhat meg vagy hüvelyen keresztül tapintja ki a méhed vagy végbélen keresztül.

Ha lenne aki elkísér várjon meg kint a váróba,mert elég intim vizsgálat és szerintem nézőközönség nem kell ehhez,úgy még cikibb lenne.

Lehet az orvos elküld vagy csináltat hasi vagy akár hüvelyi uh-t.Jobb lenne ha anyukáddal beszélgetnél erről.

2014. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!