Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS tényleg nincs IR nélkül?

PCOS tényleg nincs IR nélkül?

Figyelt kérdés

Elszúrták a cukorterhelésemet, ezért várnom kell a szakértők szerint három hónapot amíg újra mehetek. Már eltelt pár hét, elkezdtem a diétát viszont folyamatosan azon jár az agyam, hogy nekem egyszerűen semmi IR tünetem nincsen. Abszolút nem vagyok hízékony (sőt!), teljesen jó az anyagcserém, nem kívántam soha ellenállhatatlanul az édességet, stb. Viszont azt írták a facebookos PCOS-es csoportban többen többször, hogy PCOS nincs IR nélkül, és a cukorterhelés sem tudja igazán kizárni azt, hogy van-e.

Bírom a diétát amúgy, de eddig sem étkeztem egészségtelenül, mértéktelenül, csak szeretném tudni, hogy tényleg szükséges-e a diétát tartanom.


2014. nov. 29. 15:04
 1/2 anonim válasza:
Az IR okozza a PCOS-t, de hogy tudták elszúrni a terhelést? Azért ez elég gáz..
2014. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rossz időközönként vették le a vért, és kiderült, hogy más városból származó beutalót nem fogadnak el.

De nagyon sok helyen azt is láttam, hogy van, akinek esetleg nincs IR-je a PCOS mellé.

2014. nov. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!