Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már sok ideje (kb 1 hónap)...

Már sok ideje (kb 1 hónap) viszket a hüvelyem körül, ennek milyen szövődménye lehet és mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés
Lehetek meddő?
2010. jan. 30. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gyerekek,gyerekek,ilyenen vitázni,ez kicsinyes,na persze semmi közöm hozzá.

Kedves Kérdező!Minden jó indulattal,hanyagság ha nem mész dokihoz.Ez az 50%,ha nem kezeled,85%-ra kúszik kb.fél-egy év alatt,tehát jó úton jársz,hogy meddővél válj.Sőt,a szörnyű az,hogy nem csak magadnak ártasz,hanem a párodnak,a rokonaidnak is akik egy mellékhelyiséget,egy fürdőszobát használnak veled!!!Ha már magadnak rosszat csinálsz,legalább másra ne hozd a bajt,ennyire önző nem lehetsz és egoista.

Javaslat:Gyógynövényes ital és ülőfürdő kúra.

Végy 4 csomag kamilla,4 csomag körömvirág,4 csomag cickafarkfűteafüvet kezdésnek(szárítottat,nem filterest,50gr.csomagban).2 csomag kamillát 2 csomag körömvirággal reggel áztass le egy 10 literes fazékban,színültig feltöltve vízzel.Este miután hazaértél rottyantsd meg,hogy zubogjon,majd szűrd bele a fürdőkádba,és engedj annyi melegvizet,hogy beleülve ne takarja a szíved.20 percig ülj benne,és közben fél liter kamillateát ale nature kortyolj el.Ugyanezt immár nedves teafüvet akkor este engedd fel vízzel,és másnap este szintén használd fel,majd harmadik este következik a 4 maradék csomag(tehát 2x lehet 4 csomagot felhazsnálni).Ezt csináld két hétig,de fontos hozzá a tea ivása is,ha nem múlik,én orvoshoz mennék.Elméletileg,ha kezdeti a betegség,akkor segít,ha pontosan betartod,amit írtam.Sok sikert!26/N

2010. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Nem vagyok amúgy egoista de nem vitatkozok már inkább :D

2010. jan. 30. 21:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia.21:03-as vagyok,nem is azt mondtam,hogy egoista vagy,hanem,ha nem teszel semmit,akkor vagy az.Ha dokihoz nem akarsz menni,akkor tedd azt,amit írtam,és nem is vagy egoista.Érted?Érted!:)Sok sikert!!!26/N
2010. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

na az ilyen csicsókat kell eltávolítani az oldalról!!!

am meg szurkolok neked h meddő legyél!!!

2010. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ha egy nő vagy meddő, vagy nem (márpedig egy nő vagy meddő vagy nem!!!), akkor azz 50-50."


Te egyszerűen hülye vagy.

Ezek szerint minden lehetséges dolog megtörténésének valószínűsége 50 százalék?

Pl mi az esélye annak, hogy holnap milliomossá válok?

A te logikád szerint vagy azzá válok holnap, vagy nem, szóval 50 százalék...

Nem vagy semmi.


Én a helyedben valószínűségből nem oktatnék ki másokat.

2010. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!