Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Gyulladt...

Mitől lehet ez? Gyulladt szeméremtest, hüvelybemenet?

Figyelt kérdés

Mióta a jelenlegi párommal vagyok, többször előfordult, kb havonta egyszer. Most újra. Valamikor az egész hüvelybemenetem gyulladt piros, most csak a felső rész a hüvely felett, a kisajkak között. Először hüvelygombának gondoltam, mert volt folyásom is, viszketett is. Korábban volt hüvelygombám, így vettem rá Canesten kombit, használt is. Majd később még egyszer előjött, újra vettem elmúlt. A páromat is megkértem, hogy kenje magát vele. Aztán újra kezdett jönni a gyulladás, bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Persze mire sorra kerültem a tünetek elmúltak, most krémek nélkül. Az orvosnál nem volt gomba, ph, minden rendben volt. Lehet, hogy maga a szex hanyagolása miatt gyógyultam meg? Páromnak elég nagy van és arra is gondoltam, hogy ettől fájdul meg, gyullad be, na de ennyire, hogy még folyásom is volt tőle? Múlt hónapban működött, hogy nagyon lassan kezdjünmk bele a szexbe, behatolásba. Most talán újra intenzívebb, "türelmetlenebb" volt.

Van másnak is ilyen problémája, hogy oldjátok meg?



2014. dec. 1. 21:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Sikosítót nem igazán szeretem, nem is jó erre és hajlamos vagyok ilyen idegen anyagoktól gombát kapni.
2014. dec. 1. 21:47
 2/3 papagenou ***** válasza:
lehet h candida, azt krémekkel nem lehet kikezelni már ilyenkor. orvos adhat rá tablettát - jó nagyot.
2014. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak visszakapod a pasidtól, nem múlik el neki attól, hogy rákeni néhányszor a Canesten-t, kellene szednie valamilyen gombaellenes tablettát, neked is és akkor meg tudnátok tőle szabadulni. Attól nem gyulladhat be, nem lehet gomba, hogy nagy a pénisze. A férfiaknak pedig nincs a gombától tünete, akkor sem, ha gombásak.
2014. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!