Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim betétből megéri a...

Intim betétből megéri a drágát venni? Vagy vannak olcsók is, ahol jó az ár-érték arány?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem találtad meg, hog yneked melyik a jó, akkor próbálkozz. Nekem csak a Carefree jött be, azt szeretem, nem az ára miatt, hanem hogy nem gyűrődik, nem áll össze, nem marad ragacsos a bugyim a ragasztótól stb.

Egészségügyi betétből viszont a DM-es Jessa-t szeretem.


Szerintem ez olyan, mint a babáknál a pelus, ki kell próbálni, neked melyik válik be, az olcsó is lehet jó.

2014. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak Carefree-t vagyok hajlandó használni. Anno sokat kipróbáltam, de ez volt a legnormálisabb és azóta nem volt kedvem kísérletezni.
2014. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én márka nélküli olcsót használok, ami ugyanolyan jó mint bármelyik. Nem gyűrődik, nem csúszik el, és a célnak tökéletesen megfelel. Ugyanez a helyzet a tisztasági betéttel is.
2014. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Carefree-Libresse-Always hármasból mindig azt veszem, amelyik éppen akciós
2014. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Always-t használtam, amikor még betéteztem. Próbáltam ki olcsóakat is, sose volt jó. Elcsúszott, gyűrődött, zörgött...
2014. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!