Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? A tüneteim...

Lehetek terhes? A tüneteim alább. Van belőlük egy pár. SOS!

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, mellbimbó-fájdalom (de nem duzzadtak a melleim), gyakori vizelés, puffadás, farkasétvágy, ízületi fájdalom, egy kis szédülés, fejfájás, érzékenység a hidegre, pattanásos bőr, ma már szúró alhasi fájdalom is.

Ehhez még hozzátartozik, hogy PCO-s vagyok, szedtem clostilbegyt-et, de nem maradtam babás. Aztán Duphastont-t írt fel az orvos, attól megjött a menzim, majd megint szedtem clostit, és itt vagyok. Szombaton lenne esedékes a nemvárt, bár nem voltak soha rendszeresek a ciklusaim. Vélemények?



2014. dec. 8. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet egy közelgő menzesz előjele is, de persze akár terhes is lehetsz. Reméljük az utóbbi.
2014. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vála! Kíváncsi vagyok még többetek véleményére! Köszi
2014. dec. 8. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Mellbimbo-fajdalom, gyakori vizeles (foleg ejszaka), puffadas, farkasetvagy (kulonosen szenhidratokra), izuleti fajdalom, fejfajas, "majd-megfagyok" erzes, pattanasok es alhasi fajdslom nalam PMS tunetek :(


De kivanom neked, hogy nalad babat jelezzen! Tudom, hogy milyen PCOS-val babara varni, kezelesekre jarni :( Drukk neked! Ird majd meg az eredmenyt! :)

2014. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az t kihagytam az elobb, hogy clostitol nekem iszonyat fejfajasom es hanyingerem volt, allandoan ingerult voltam tole.


#3-as voltam

2014. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindeképpen megírom majd az eredményt! Reméljük a legjobbakat! :)
2014. dec. 9. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Szerintem ezek inkább menzesz előjelek...
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pozitííív! Remélem, minden jól alakul majd. Köszi a segítséget. Drukkoljatok légyszi!!! :)
2014. dec. 23. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulalok!

#3-as valaszolo

2014. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!