Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég és csip a nemi szervem, de...

Ég és csip a nemi szervem, de csak a külső rész. Arra gondolok, nem lehet mosoportól, öblitőtöl?

Figyelt kérdés
Ég és csip a nemi szervem, de csak a külső rész. Először áprilisban fordult elő, antibiotikum szedése után, voltam nőgyógyinál, de nem talált gombát,semmit. Canesten krémet adott csak külsőleg, de attól csak jobban csipett, végül betadine lemosoval mostam, az segitett. Most megint itt tartok, és arra gondolok, nem lehet mosoportól, öblitőtöl?Vagy valamire allergiás lehetek?
2014. dec. 9. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha erre gyanakszol, akkor cseréld le a mosóport öblítőt.
2014. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valójában nem tudom mire gondoljak....az intim mosakodot is eldobtam,csak tiszta viz,a nőgyógyim tanácsára.Kivi voltam,hogy más járt-e már igy...
2014. dec. 9. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Én először tenyésztést végeztetnék, mert nálam a coli baktérium okozott hasonló tünetet. Pályakezdő nődoki volt egyedül hajlandó normálisan kivizsgálni és nem a hasára ütni.

Ha a tenyésztés negatív, akkor kell allergiára gondolni. Intim szappant ne használj, baba fürdető jobb. Kevésbé allergizál.

2014. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy allergia, az elmondottak alapján.
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,voltam nőgyogyinál,semmit se talált,kicsit furán is nézett rám,picit piros még a hüvelybemenet körül.De a doktornő azt mondta,annyira minimális,ha nagyitoval keresné,akkor is nehezen találna rá.

Ettől függetlenül még mindig érzékeny,lecseréltem a wc papirt,intim mosot,tusfürdőt....próbálgatom,mi lehet a baj :(((

2014. dec. 19. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Vett kenetet tenyésztésre?!
2014. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem.Sőt kicsit furán nézett rám,mert hogy nem látott semmit,ott .Hát nem tudom mi lesz ebből,próbálok mindent,hogy mitől lehet,ha nem lesz jobb akkor ünnepek között visszamegyek,rendel.Nálad mik voltak a tünetek,légyszives leirnád,mi történt?
2014. dec. 21. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!