Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első vizsgálatom lesz nőgyógyá...

Első vizsgálatom lesz nőgyógyászaton, mire számítsak? Valamint Dr. Szabó Imre szolnoki nőgyógyászról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Hogyan fog zajlani a vizsgálat? Rákszűrés lesz kacsával, az is érdekelne, hogy ez műanyag vagy fém-e, illetve fáj-e...

Mikor várhatóak az eredmények? Érte kell menni vagy kipostázzák?

Szóval úgy általánosságban mindent tudni szeretnék.

Köszönöm


2014. dec. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A rákszűréshez a kacsa fém. Először le fogja venni a rákszűrést, majd ujjal is megvizsgál, hogy érez-e valami nem odavalót. A rákszűrésnél nekem régen volt könyvem és abba lett beírva az érték. Aztán egy időben a doki kipostázta a leletet. Most ha jól tudom esetleg vissza kell hívni telefonon és bemondja az eredményt.
2014. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami bajod is van, vagy csak szűrésre mennél? mennyi idős vagy?
2014. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, problémám különösképpen nincs, rákszűrést szeretnék végeztetni, illetve még sosem voltam nőgyógyásznál. A menstruációmmal van némi baj azt hiszem, mert úgy körülbelül három éve megváltozott. Elő-és utóvérzéssel jelentkezik, ennyi a problémám csak.
2014. dec. 11. 13:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt inkább kifejtem.

Elővérzésen azt értem, hogy menzesz előtt két-három, esetleg négy nappal a rendes folyásom elszíneződik, vérrel keveredik.

A menstruáció elején aztán jön egy vízszerű, vizes állagú, áttetsző vérzés, (ilyenkor "jön meg") majd átmegy "hagyományos" vérzésbe, majd miután elmúlik, ugyanúgy pecsétes a folyás, azonban már egészen sötétbarnás-feketés.

2014. dec. 11. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Első alkalommal jobb lenne ha női orvost keresnél inkább,magánorvost akár.

Ha szűz vagy közöld vele,mert akkor óvatosabb lesz és a kacsa is felejtős valószínűleg.Ha először mész el akkor azt is közöld vele.

Hosszú felsőt vegyél fel,ami takarja a fenekedet.

2014. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!