Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hasiultrahang kimutatja ha...

A hasiultrahang kimutatja ha valami baj van a méhhel?

Figyelt kérdés
Ma voltam hasi ultrahangon. Meg is kaptam egybol a leletet, de ott nincs szo olyanrol, hogy meh vagy petegeszek. Igaz hugyholyaggyilladassal kuldtek be, de halistennek semmi bajom. De vajon megnezte ettol fuggetlenul a mehet meg a petefeszket is?? Es ha lett volna valami akkor mondta volna? Vagy nem nezte meg? Csak mert azt olvastam, hogy a hasi UH-n a kismedencei szerveket is megnezik.

2014. dec. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem nézte meg nálunk legalábbis csak célzottan azt nézik meg az sztk-ban ami a beutalóra van írva...de ha magán úton mész akkor más a helyzet.
2014. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha célzott vizsgálatra mentél, akkor csak azt nézték.
2014. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illik megnézni, igen. Mivel a hólyag ott található, ezért nyilván "szétnézett" a méhed körül is. A vizsgálat tárgya viszont nem a méhed volt. Ha alaposan megnézett mindent, s látott rendellenességet, azt nyilván szerepeltette a leleten is. Ha kevésbé lelkes, akkor talán csak a hólyagot nézte.
2014. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj!! Azt elfelejtettem odaírni, hogy azt van a leleten, hogy " a kismedencében egyeb koros elvaltozas nincs". Akkor megnezte, igaz?? Csak mert az orvostól nem lehetett megkerdezni, mert turelmetlen, nagykepu volt.
2014. dec. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!