Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak, ha nincs...

Mit csinaljak, ha nincs mellbimbom? 17/L

Figyelt kérdés
Alapbol nagyon pici mellem van, csak 75A-s es ez is zavar. Raadasul a mellbimbom csak akkor jon elo ha fazom vagy pedig dorzsolom. Mit fog ehez majd szolni a baratom ha oda kerul a sor? A mellem meg nohet vagy mar remenytelen?

2014. dec. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 80B-s a mellem, és nekem is ilyen a mellbimbóm, hogy belapul a bimbóudvarba. Nem tudom mi ezzel a gond, nekem jobban tetszik, mint az, ami minden ruhát "átszúr". Ha pedig pasival leszel, izgalmi állapotban előjön. :) A melled különben még nőhet, persze, és ne legyél elkeseredve!
2014. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha majd a gyerekedet szoptatod és minden rendben lesz, akkor semmi gond nem lesz vele. Az emlőbimbó ugyanis erre van.
2014. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat :) Engem sem zavarna, ha nem lenne tenyleg ilyen semmi mellem, emiatt nem is merek egy fiuval se komolyabb kapcsolatot kezdeni. :(
2014. dec. 15. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél már ilyen! Némelyiknek meg farka nincs, mégis fullon van az önbizalma. Nem ezen múlik egy párkapcsolat!
2014. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ettől nyugodtan kereshetsz fiút magadnak! Aki meg a melled miatt nem nézne rád sem, azzal jobb is ha nem haverkodsz!
2014. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez is csak ízlés dolga. Nekem pont az ilyen belesimuló bimbós mell tetszik, ezt keresem... persze ez is murphy szabály alapján annak jut, aki nem ezt szereti...ilyen az élet :)
2014. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, senkit nem fog zavarni. És egyébként van mellbimbód (annak nincs akinek leműtötték a mellét...).

Az enyém is ilyen ilyen volt, de már kezd változni.

2014. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
70%
Nekem is jobban tetszenek az aranyos kis cicik, mint azok a hatalmas förmedvények, amikről 2 km-re ordít, hogy szilikon az egész! És kis híján leszakad. Úgy hogy ne bánkódj emiatt! Kicsit talán még nőni is fog.
2014. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!