Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik a mensim! Megjöhet?

2 napja késik a mensim! Megjöhet?

Figyelt kérdés
Sziásztok 16 éves lány vagyok e hónap 14.-én vártam de nem jött meg 2 napja késik de fáj a mellem úgy ahogyan szokott ! A hasam nem görcsöl de 14.-én kb 2-3 orán á fájt a derekam. Szerintetek megjöhet ? Amugy fel vagyok fázva pisilni is alig tudok :( A barátommal 8 hónapja élünk szexuális életet sose volt problémánk és megszakításos modszerrel szeretkeztünk demindig megjött ! Eléggé félek mert nem akarok babát :( Válaszotokat köszönöm !

2014. dec. 16. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem ezután veszel óvszert...
2014. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a felfázás miatt nem jött meg, de a terhesség se kizárható, hisz nem védekeztek.

Mindenképpen menj orvoshoz a felfázás miatt, mert ha nem kezelik ki, akkor komoly szövődményei is lehetnek (mondjuk olyanok, hogy később sose kell majd védekezned :S ) Ha utána sem jön meg, akkor tesztelj.

2014. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!