Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány betétet vigyek magammal...

Hány betétet vigyek magammal a suliba menszeszkor amikor kb.6 órám van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
minimum 1...de inkább kettö..ha erös a vérzés
2010. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem mikor nagyon-nagyon erős volt a vérzésem minden szünetben kellett cserélnem

közepes mértékünél 3 is elég de szerinterm legyen nálad mindig plussz darab nehogy baj legyen

2010. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk tampont használok, de egy 6 órás napon 2x cserélek suliba.
2010. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én és több osztálytársam is úgy oldotta meg a dolgot, h elvittük az egész csomaggal szóval nem kellett félni és ha valakinek úgy jött meg, h nem számított rá még segíteni is tudtunk egymásnak!
2010. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két óránként szoktam cserélni, pedig nem erős a vérzésem, csak jobban érzem úgy magam, Jó, persze gyengébb napokon nem 2 óránként cserélek. Betét meg legyen nálad mindig pót, ez nem is kérdés szerintem... Már bocsi, nem oltás, csak nőként illik...
2010. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 7 oram van minden nap, de nalam mindig van 2-3 betet a biztonsag kedveert.

15/L

2010. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem pl. olyan gyenge a vérzésem, hogy suliba 6 órára egy plusz se kell!
2010. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!