Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz kérdés SOS?

Menzesz kérdés SOS?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy idén júliusban jött meg először.Minden rendben volt addig tartott amíg kellett semmi baj nem volt vele és utána pontosan 28 napra rá jött meg augusztusban is, azzal se volt semmi baj.Viszont szeptemberben elmaradt és a többi hónapban sem jött meg utána.Utána olvastam és láttam hogy 18 éves koromig lehet rendszertelen és van hogy fél évig is kihagy ennek nagyon örültem élem azóta boldogan az életemet.Viszont tegnap váratlan volt épp egy rendezvényen voltam tegnap este mikor minden előjel nélkül megjött.Nem volt nagyon brutális de egy kicsit átáztatott.Utána estére tettem be viszont mikor reggel felkeltem semmi nem volt csak egy kicsit rózsaszínes.Azóta pedig csak fehérfolyás van az viszont elég sok..mi történt? Soha nem volt még ilyen mindig szabályosan tartott.Kérlek írjatok!

15/l



2014. dec. 23. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam hogy az oldalam meg a hasam fájdogál.
2014. dec. 23. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el mondjuk ifjúsági nőgyógyászatra (még abban

a korban vagy) vizsgálatra, hátha kiderül mitől volt

2014. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltál már nőgyógyásznál?
2014. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már vagy két és fél éve megjön.Először nekem is kimaradt hónapokat, meg volt, hogy egy hónapban kétszer jött meg. A legutóbbi meg csak egy napig tartott, és soha nem voltam nőgyógyásznál mégis élek. Biztos nincs semmi baj ^^
2014. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy annyira nincs kedvem nőgyógyászhoz menni><

Utolsó köszönöm! Én sem érzem hogy bajom lenne.

2014. dec. 23. 09:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Na úgy látszik hogy nincs baj csak nagyon gyenge.Egyszer egy pár óráig tart gyengén aztán semmi
2014. dec. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!