Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol szurhat a mehem?!

Mitol szurhat a mehem?!

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak a hugyholyagom szur mert annyira pisilni kell es regen sokat visszafogtam kiskoromban, lehet csak tulreagalom, de a bal oldalamon, ahol no ki a labam a torzsembol, a mehem feloli oldalon is neha szur de masodpercek utan elmulik... Pisiles kozbe eddig nem tapasztaltam ilyet... Mivel mar jo reg nem jott meg (vagy nem allt meg be rendesen, mindig ingadozott a mensi) arra gyanakszom ciszta lehet ahogy utana olvastam.

2014. dec. 26. 04:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Mintha vagbel is lenne, vagy en mar nem is tudom...
2014. dec. 26. 04:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok szerv van a hasban, először a bélre kell gyanakodni, annak vannak a legváltozatosabb tünetei, és az foglalja el a legnagyobb helyet a hasban, no meg abban van a legtöbb élőlény.:)

Néha-néha van ilyen panasz, amiket leírsz, de csak ha tartós vagy nagyon erős, akkor kell foglalkozni vele.

2014. dec. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, Isten vagy! Akkor semmi terhesseg
2014. dec. 26. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha negatív a terhességi teszted, akkor az kizárva.:)

Nemi betegség is lehet.

2014. dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!