Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasfájás, kevés menszeszi...

Hasfájás, kevés menszeszi vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit részletezem mivel így érthető lesz jobban.

21.én kezdett el fájni a hasam, úgy amikor megjön általában, a tisztasági betét nem volt véres inkább csak kicsit barna folyásos, de amikor mosdoban kitöröltem akkor az már véres volt, de nem volt meg lényegében csak alig. Másnap már jobban véreztem elsőhöz képest, ekkor már rendes betét volt bent, 2x cseréltem, de csak mert olvastam, hogy nem egészséges, ha sokat van bent, de akkor sem volt meg olyan erősen, de azért véreztem meg fájt a hasam ekkor is.

Harmadik nap is véreztem még úgy, mint második nap kb meg barnás valami is volt.

Harmadik nap barnás folyás volt, negyedik megint fájt a hasam,de akkor is csak barnás volt már. Most 26 van még mindig van barnás folyásom egy kevés, de már nem fáj a hasam utoljára 24.én fájt.

Nekem általában amúgy úgy szokott meg lenni, hogy van amikor erősebben van amikor meg kevésbé. Nagyrészt 6-7 nap mire teljesen elmúlik, de van mikor 3-4 nap alatt elmúlik. Változó, csak most nem értem miért véreztem ilyen keveset. Szerintetek mitől lehet?

Vagy normális lenne, ha néha előfordulna?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez normalis.Mindenkinek valtozik,valtozo
2014. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) reméltem, hogy normális.
2014. dec. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!