Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni a cystaval?

Mit lehet csinálni a cystaval?

Figyelt kérdés
Van egy cysta a petefészkemen és arra lennék kíváncsi hogy hogyan lehetne eltüntetni, mert nem szeretnék műtétet.

2014. dec. 27. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem okoz komoly problémákat, addig nem kell vele semmit csinálni, akár magától is felszívódhat. Édesanyám pl. tizenix éve boldogan együtt él a cisztájával.

Az egyik barátnőm erősen görcsölt tőle és össze-vissza vérzett, ezért neki a műtétet javasolták.

Semmiféle varázsszer nincs rá.

2014. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mekkora ?
2014. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mióta van ott ?
2014. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megvárod a következő menzeszt és hátha avval együtt

el fog tűnni

2014. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A ciszták 80%-a magától elmúlik.

off: már megbocsáss 52%-os, nem tudnád kicsit összeszedni magad és normális ember módjára egyben leírni hozzászólásaidat?

2014. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát már 3. Msensimet várogatjuk... nem tudom, hogy mióta van.. es először 77mm volt aztan 79mm legutobb 81... 15eves vagyok szoval a műtétre tényleg nem vagyom..
2014. dec. 27. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Van rá komoly esélyed, hogy felszívódik, vagy kifakad.
2014. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a leszivatás nem olyan nagy műtét
2014. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A bátyám most mondta hogy neki azt hiszem a nyakanal volt egy csomó.. és vegetariánus lett es elmult neki...es ilyet mar tobb embertől is hallottam.. szerintetek ez beválhat?
2014. dec. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!