Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik mellemen nagyon erősen...

Egyik mellemen nagyon erősen látszik egy ér. Baj? Képet linkeltem.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ott, vagy is nem látszott ennyire. Egyből észrevettem. Baj van? Fogamzásgátló okozhatja? Elég csúnya, legalább is engem zavar. Menjek orvoshoz? Vagy nincs bajom?

2014. dec. 29. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. dec. 29. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, csinos a cicid.
2014. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de félek, hogy rosszabb lesz. Vagy valami bajom van.
2014. dec. 29. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Fehér a bőröd, és átüt rajta egy közeli véna. de ez csak a helyzete neki, és nem a betegsége, és ebből nem is lesz bajod. Ha hizol, fedettebb lesz, vagy nyáron napozz rá.
2014. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
Teljesen normális. Mindenesetre jól esett ilyen szépet látni így reggel... :-)
2014. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óhh köszi :DD
2014. dec. 30. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, teljesen normális ez így. Vékony fehésbőrüeknél igen gyakori, hogy átlátszik az ér.
2014. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is gyönyörű mellek és szép kéz! Semmi gond nincs vele, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz :)

Azt hiszem kérnünk kellene, hogy mások is mellékeljenek képet, mert akkor könnyebben tudunk tanácsot adni :)

2015. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!