Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól rendszeres...

A fogamzásgátlótól rendszeres a menstruációm. Már 3 éve szedem eddig nem volt semmi gond. De most 10 napja elmúlt a menzeszem és 3 nappal ezelőtt megint vérzek de ez nem olyan mint a menstruáció nincs olyan erőssége és barbás szine van. Mi ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Köztivérzés. Okozhatja betegség, stressz, más gyógyszer, de csak úgy is jelentkezhet, minden ok nélkül.


Nekem 7 év gyógyszerszedés alatt egyszer volt összesen. Elmentem dokihoz, megvizsgált, annyit mondtott, hogy ha megint jelentkezne menjek vissza. Nem volt többet.

2010. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet közti vérzés is. Vagy lehet tanácsos lenne egy terhességi tesztet csinálni -nem kell megijedni - tudod, a fogamzásgátló szedése sem 100%-os, és akkor még idejében dönthetsz. (nekem egyszer ezt mondta a doki) Ha nem múlik el, akkor doki!
2010. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eléggé kivoltam bukva mikor előjött lehet akkor tényleg a stresstől van. ha elmúlik meglátogatom a nőgyógyászomat a biztonság kedvéért. köszönöm a válaszokat
2010. febr. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!