Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlságosan gyakran kell...

Túlságosan gyakran kell pisilni mennem,1 vagy jobb esetben 2 óránként. Lehet vajon segíteni ezen, mi a véleményetek? Valamelyikőtök "gyógyult" már ki ebből?

Figyelt kérdés
A mindennapokban és munka közben nagyon problematikus az állandó wc-re járkálás. Nem betegség miatt van, én mindig is ilyen voltam. De lehet valahogy segíteni ezen, hogy ne kelljen ilyen sűrűn mennem, vagy fogadjam el, hogy ez így marad? Eddig orvosnál még nem jártam.

2015. jan. 2. 03:09
 1/2 anonim válasza:
Lehet az orvos többet tudna mondani, esetleg valami vízkötő gyógyszert ír fel.
2015. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha orvosnál még nem voltál, akkor nincs kizárva, hogy szervi a baj, pl.valami veled született rendellenesség. Irány az orvos! Nekem a szekelessel volt problémám, napi 6-7-szer volt székletem. Nálam egyértelmű volt, hogy a záróizmaim rosszak, aminek egy korábbi baleset volt az oka. 21 évesen mertem segítséget kérni, és kaptam is. Gyógytornászhoz jártam és rendbe jöttem. Utólag már bánom, hogy olyan sokáig szégyenkeztem és nem kértem segítséget.
2015. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!