Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem (Canesten...

Mi történik velem (Canesten Kombi)?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasók!

Elég bonyolult a sztori, abbahagytam a fogamzásgátlót még november 12-én, majd a várt mensi nem érkezett. Tegnapelőtt vettem Canesten kombit, mert hüvelyi viszketést éreztem, érzékenységet a szeméremajkaknál, stb. Meg is vettem a canesten kombit majd a 2. napon piros színű túrós dolog érkezett. Kicsit összezavarodtam, hogy vajon érkezni akar most a mensi is vagy csupán ilyen színűnek kéne lennie mikor kiürül a gomba? Ne haragudjatok, nem használtam ezelőtt ilyesmit. Viszont elolvastam a betegtájékoztatót és ha megjön a havi vérzés nem lehet használni, 2 tabletta pedig már elfogyott...a harmadik meg akkor kárba vész? Mert ugye egymást követő napon kéne használni ezeket.

(Nődokihoz időpontot már nem kapok és holnaptól ismét messze leszek Magyarországtól)


2015. jan. 2. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
a gyógyszertól fehér túrós dolog jön, ez inkább meg akar jönni
2015. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!