Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ciki egy nőgyògyá...

Lányok! Ciki egy nőgyògyászati és egy citológiai vizsgálat? Tüdőszűrő? Élmények vagy tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mèg sosem voltam, de olvastam, hogy az alkalmassàgi vizsga rèsze az NKE-n.
2015. jan. 2. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne benne ciki? Az hogy szakemberek, akik naponta több tucat embert látnak a meztelenség különböző fokozataiban téged is megvizsgálnak?

Halál ciki.


A tüdőszűréssel volt egy kis gondom, de az is csak az irataim miatt. Egyedüli kellemetlenséget az okozott, hogy vitatkoznom kellett a recepcióssal.

2015. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

inkább kellemetlen mint ciki, de hozzá lehet szokni a nőgyogyós rutinvizsgálathoz is. a tüdőszűrő meg egy mellkas röntgen. max akkor ciki, ha egy fiatal fiú csinálja.


velem egyszer olyan volt, hogy egy ismerős doktort kértem meg, hogy csináljon egy alkalmassági vizsgálatot és a vérnyomásmérő kiakadt(150-160/100-at mért) és kérdezte, hogy miért ilyen. nem mondhattam, hogy miatta. na az ciki volt.

2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak tüdőszűrőn voltam,hát az elég cink volt, egy csaj volt bent (osztállyal voltunk de egyessével mentünk be) és ugye bementem levettem a melltartómat mögém állt a csaj, előretette a hosszú hajamat és mondta,hogy hmm milyen szép hajad van, és ezt tök halkan mondta és nekem irtó kellemetlen volt :D
2015. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat! Valamilyen szinten megnyugodtam. :)

Citológiai vizsgàlat milyen? Volt màr valaki?

2015. jan. 3. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vizsgàlatkor jobb női orvoshoz menni,akàr magàn orvoshoz.


Hát én szégyenlős vagyok,ahogyan sokak mások,így női orvost kerestem,magán dokit,ott még aszisztens sem volt,nekem így még kényelmesebb volt mert ha màr be kell terpeszteni akkor lehetőleg csak az orvos lásson ekkor.


Mindig nőhőz mentem ott kevésbbé kellemetlen levetkőzni,és vagy olyan dokihoz mentem ahol csak orvos van,vagy ahol van külön vizsgàló tehàt a doki előtt kell csak levetkőzni.


Hosszú felsőben érdemes menni,mert az takar,ha először vagy és még szűz szólni kell róla akkor még óvatosabb lesz a doki.


Ha tudsz menjél magàn orvoshoz a többség a netre még a díjakat is felteszi.


Ez ilyen suli ahova kell?

2015. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tüdőszürő 40 éves kortól ingyenes,de nekem meló miatt lellett mennem,meg diàkként,meg 8.osztàlyba volt hogy y rendelőbe hoztàk a tüdőszürőgépet,ott úgy csinàltuk,hogy volt aki tpot,trikót,melltartót hordot és a pántból kicsúsztattuk a kezünk,így amikor behívtak egyesével akkor amikor a gépbe mar beàlltunk csak akkor csúsztattuk le a melltartót vagy topot és amint végeztek ott fel is húztuk magunkra.


Azóta is így csinàlom,a pàntból kibújok.


Az egészről annyit hiába orvos és làtot ki tudja hány embert ruha nélkül aki szégyenlős és fiataloknál sokan azok,felnőtteknél is annak nagyon kellemetlen hogy le kell vetkőzni,nekem nem mindegy milyen orvos előtt és mégis mennyire kell,meg mennyi időre levetkőzni.


Hiába làtot több embert ez olyan mintha azt mondaná valaki hogy hé ennyi embert làttam màr vetkőzz nyugodtan le,nudista előtt sem vetkőznék le pedig sok testet látot màr



Lehet ezen a pl-án hújjogatni,de aki szégyenlős annak ez elêg rossz.


Mindenki làtott màr gyereket ruha nélkül,főleg ha van sajàtja ( egy idő után a sajàt gyerek is szégyenlős)de attól nem gondonàm hogy más gyereke vedközzön le ezen az elven előttem,zavartalanul,ez nőkre,férfiakra is igaz.


(amiót a mostani munkahelyemen dolgozom tök sokszor hallom milyen kellemetlen amikor a mellkas meghallgatásakor le kell venni a melltartót,alíg vàrjàk hogy visszavehessék màr és felnőtt nők,sokaknak az üzemorvos a hàziorvosa is)

2015. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen suli. A Nemzeti Közszolgàlati Egyetemre kell. De sajnos megtudtam, hogy az alkalmassàgi vizsgàn a minimàlis magassàg nőknèl 160 cm. Én csak 158 cm vagyok, szòval 2 cm-en mùlik az, amit egèsz èletemben szerettem volna csinàlni. Hàt nem szìvàs?
2015. jan. 4. 07:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Hàt igen. Èn se szívesen mutogatom magam ès nem azèrt, mert bàrmit is takargatnom kène. A tüdőszűrèst csak szemből vègzik? Azt hittem hàttak is neki kell àllni a gèpnek.
2015. jan. 4. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem,szembe kell csak a géppel àllni, így a hátadon kívül ha ügyesen állsz be a gépbe akkor semmit nem fognak làtni


Erről a suliról nem hallottam,ha ez egy fajta média akkor nem értem a magasság kikötését én se.

2015. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!