Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen ajánlott irrigálni?...

14 évesen ajánlott irrigálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, vegyetek komolyan. a bunkó és értetlenkedő válaszokra és a beszólogató taplókra nincs szükségem.

mióta az eszemet tudom (értsd: 6-7 éves korom óta) van folyásom, de félek hogy hüvelygombám is lehet. anyummal beszéltem erről, azt mondta irrigálni kéne kamillateával, mert azért annyira nem súlyos a helyzet, nőgyógyászhoz meg se én se ő nem akarjuk hogy menjek. vélemények? ötletek vagy bármi?



2015. jan. 3. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nőgyógyászhoz?
2015. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, talán nagyon de nagyon félek. anyum valamilyen szinten ért ehhez, azt mondta szerinte felesleges (és nincs is gyerek nőgyógyász a környéken)
2015. jan. 3. 21:58
 3/16 anonim válasza:
Vegyél a Dm-be Colpo-Cleaner pezsgőtablettát és hozzá balont.(keress rá a neten!) Ez egy tejsav, ami segít a hüvely flóráját rendben tartani, naponta 1* ki kell öblíteni és elmúlik a folyás. Nekem ezt mondta a doki. Lehet folyása valakinek akkor is, ha nincs gombája. Én is kislány korom óta ilyen folyásos vagyok és soha sincs gombám.Viszont kevesebb fehér lisztes dolgot és kevesebb édességet kell enni.
2015. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm! akkor remélem egy cipőben járok veled :)
2015. jan. 3. 22:00
 5/16 anonim válasza:
Ja, még annyit, hogy ezt rendszeresen kell csinálnod, nem múlik el egy-két öblögetéstől, egész évben kell öblögetni.
2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
+ röviden leírnátok, hogy is kell ezt?
2015. jan. 3. 22:02
 7/16 anonim ***** válasza:

A gomba semmilyen kamillateától nem fog elmúlani. Már ha egyáltalán az.


Pedig ha panaszod van, akkor anyukádnak el kéne vinnie dokihoz. Nagyon fiatal vagy, de wc-én is össze lehet szedni dolgokat. És súlyos következményei lehetnek. Hogy te nem akarsz menni, azt megértem, de hogy anyukád sem akar elvinni, azt nem.

2015. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sima kamillás ülőfürdőt vehetsz kortól függetlenül. Indokolatlanul mindenféle kencét meg vegyszert használni egyáltalán nem érdemes, sőt!

Miért ne mehetnél nőgyógyászhoz? Nincs abban semmi rossz, ő is ugyanolyan orvos mint a többi. Ne találgass, ha baj van, vizsgáltasd ki!

Az anyukád honnan tudja mi a gond és mi a megoldás erre? Ő orvos?

2015. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Olvass utána a tejsavnak!
2015. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
anyu orvosin tanult
2015. jan. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!