Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 feletti hölgyek. Ti használ...

40 feletti hölgyek. Ti használtok tisztasági betétet? Kort is létszí.

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
44 vagyok és nem használok, tiszta vagyok anélkül is, hordok bugyit. Szerintem a tisztasági betét azoknak kell, akiknek folyása van.
2015. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek! Folyása minden nőnek van -.-"


Használok napi szinten. Amikor megvan, akkor értelem szerűen eü. betét v tampon.

2015. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2.: Fura, nekem tizenévesen volt utoljára, azóta nem szokott lenni. Gondolom a menzesszel kevered? Mert az nem ugyanaz.
2015. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok a menzesszel, kedves első. Szó nincs róla, hogy keverem. Akkor te ezek szerint roppant különleges lehetsz, ha neked nincs hüvelyváladékod/folyásod. Akkor már csak az a kérdés, hogy szex közben hogyan nedvesedsz? :O Ezek szerint sehogy... :)
2015. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en 59 vagyok de nincs es nem is volt csak tini koromban meg szules utan folyasom. azota semmifele ilyenem nem volt sose hasznaltam tisztasagi betetet. Most mar nincs menzeszem amikor volt tampont hasznaltam.
2016. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!