Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ha már van test szagom,...

Hogy ha már van test szagom, szőrösödök, van hüvely váladékom, elkezdett nőni a mellem stb. akkor mikor fog megjönni? Nagyon izgulok, hogy valami baj van velem, mert minden megvan ahhoz, hogy megjöjjön. Mikor fog megjönni? 12/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd amikor a természet jónak látja akkor.fogsz eéleget szenvedni,ne akarj előbb mint kellene.
2015. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne izgulj! Még csak 12 éves vagy nem vagy lemaradva semmiről.Amint biológiailag megérsz akkor megjön az is.Én 14 éves voltam mikor először meg jött én is nagyon vártam már rá,türelem.
2015. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig teljesen normális ha megjön. Általában viszont a fehérfolyás megjötte után 1-2 évvel szokott megjönni.
2015. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj,csak még nemileg nem vagy érett.


Van akiknek 13-14 évesen jön csak meg.


Betét azért mindig legyen nàlad,mert bàrmikor megjöhet.

2015. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és még annyit kérdeznék, hogy mikor wc-re megyek és olyan ragacsos trutyi van a wc papíron az mi? Tudom nem tőletek kéne kérdeznem hanem anyukámtól, de kellemetlenül érzem magam mikor erről beszélek vele...
2015. jan. 6. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is a folyásod.
2015. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!