Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két éve kezdődő alhasi fájdalm...

Janika18 kérdése:

Két éve kezdődő alhasi fájdalmak!?

Figyelt kérdés
Két éve elkezdődő alhasi görcsös fájdalom 2013 decemberében korházba is kerültem de nem találtak semmit semm és azota napi szinten fáj gondoltam, hogy esteleg tudnak segíteni hátha más is szenved ebben !!!! ?

2015. jan. 8. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó-jó, de mit állapítottak meg? Nőgyógyász vizsgált? Semmi nincs a petefészkeiddel? A méhed rendben van? Fertőzésed szokott lenni? Menstruálsz rendszeresen? Gyógyszert szedsz? Az elváltozásokat mondjuk ezeken a területeken nem veszik észre olyan hamar tudtommal.
2015. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fogalmam sincs, mi lehet, de nem hangzik túl kellemesnek! Ott "csak" a vastag bél van, meg a vakbél. A vakbelet kizárnám (nem vagyok orvos), mert ennyi idő alatt, már kiszakadt/perforálódott volna (azt meg egyből észrevennéd). Meg az inkább szúró fájás. Ha olyan régen voltál vele orvosnál és azóta rosszabb lett, akkor szerintem mindenképpen menj el újra! Ha fáj, akkor annak oka van! Én addig mennék, amíg ki nem derül, hogy mi a gond! Feltalálták az ultrahangot, meg a CT-t is! Azért fizetjük a tb-t, hogy alkalmazzák is ezeket! És még ott a kellemes kis vastagbél tükrözés is. (inkább ez, mint, hogy később nagyobb bajod legyen!) Olyan nincs, hogy nem találnak semmit! Ha muszáj keress fel másik orvost is, ha teheted Pesten, vagy Debrecenben!
2015. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!