Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez és mitől? Mit...

Mi lehet ez és mitől? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

December elején felfáztam és elég sokat kellett mennem a suliban is wc-re, a felfázásból bakteriális hólyaghurut lett. Arra felírt az orvos gyógyszert ami szépen lassan elmulasztotta. De most már megint mintha visszatérne ez csak egy kicsit más. A gyakori vizelési inger megmaradt de nem csíp. Ha elmegyek wc-re nem tudom magamat rendesen kipisilni, érzem hogy nem ez az összes és pár másodperc után megint nagyon kell pisilnem de az már csak néhány csepp.

Kérlek segítsetek mert ez már elviselhetetlen..

19/L



2015. jan. 9. 22:25
 1/1 anonim válasza:
gyógynövény fürdőt , teákat ajánlok :D borsmenta tea csalán tea , hársfa tea :D próbáld ki! fürdőként is és idd is meg , nincs jó izük de ez van.remélem elmúlik mert tudom mennyire rossz
2015. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!