Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok és gyakran szoktam...

Szűz vagyok és gyakran szoktam masztizni, mostanában pedig ilyenkor, ujjazásnál vér folyik onnan, utána is, nagyon kevés. Mi lehet ez? Miért van ez? Van valami baj?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem, és nem kell menstruálnom mostanában. 17/L

2015. jan. 10. 10:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Értékelendő (Fiú szemmel)

18/F

2019. okt. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem önmagában a tény gáz, vagy értékelendő, hogy valaki szűz, hanem az OK, hogy miért az. Amúgy cikinek semmiképp nem ciki szerintem se, nem kell szégyelni. Volt 18 éves bnőm, aki velem masztizott először. Cseteltünk és fölizgattam. Olyan aranyos volt, amikor csak ennyit ír: elélveztem. Életében először. Amúgy a vérzés biztos, hogy azért van, mert felsértettél valamit. Vagy a szűzhártyád, vagy a hüvelyed hámját. Ha nem múlik el tényleg menj nőgyógyászhoz. De el kéne múlnia. És nagy körömmel, piszkos kézzel ne nyúlj be! Inkább valami tiszta (alaposan tisztított!!) tárgyat keres. Nem is gondolnád, milyen egyszerű kis kreativitással szuper dolgokat találni erre. ;) 16L
2021. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!