Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menzeszem és...

4 napja késik a menzeszem és édesanyám elakar vinni orvoshoz ha többet késik. Lehetséges, hogy attól késik hogy az előtte lévő nap masztiztam? És az orvos azt megtudja állapítani azt h mitcsináltam? 17/L

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem paráznék miatta, hacsak nem éltél már nemi életet és fennállhat terhesség veszélye.Az én lányom 17 múlt és max fél éve talán kezd valami rendszerességet mutatni a megjövetele, de nem engedem hormonnal belenyúlni majd beáll.
2015. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, még nem feküdtem le senkivel.
2015. jan. 10. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A 4 nap bármelyik ciklusba belefér késésnek, sőt valami egy hetet szoktak mondani, hiszen nem vagyunk gépek.
2015. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyád majd akkor vigyen el, ha egy hónap kimarad. Nekem ennyi idősen alapból 33-35 napos ciklusaim voltak.

Attól nem késhet, az orvos nem tudja megállapítani, hogy mit csináltál. Nyugi. :)

2015. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem érzed, hogy már megjönne?
2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a masztizás nem feltétlenül egészséges

Bevihetsz valami fertőzést

2015. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent. :-) Ès anyukám nagyon félt engem, bizonyára azért mondta azt nekem.
2015. jan. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!