Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog? Mitől lehet?

Ez normális dolog? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Előző menstruációm 11 napig tartott - nehezen indult és a vége is elhúzódott (amúgy pontosan érkezett). A mostani viszont 2 hetes késéssel jött meg, és habár most normálisan beindult, előtte csak a bal oldalamon szúrt az alhasam, pedig szimmetrikus szokott lenni és a mellem sem feszült, mint máskor. 15 év alatt mindig pontosan jött meg +/- 3 nap és 5 napig szokott tartani. Még a legstresszesebb időszakban (pl. államvizsga) is max az érkezésére volt hatással, de a hosszára sosem. Igaz, hogy pont az előzőnél egy nagyobb vizsán voltam túl (pont aznap számoltam el vele), és oké, mondjuk az indok a 11 napra, de a mostani 2 hetes késésre szerintem nem, hiszen most nem voltam ideges...vagy pont az előző hossza bolygatta fel a mostanit is?

Ahogy elmúlik, kérek időpontot dokihoz is, persze, de azért kíváncsi vagyok történt-e valakivel hasonló, illetve mit gondoltok? Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 10. 12:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!