Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyummal hogy kozoljem hogy...

Anyummal hogy kozoljem hogy feherfolyasom van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyu, van fehérfolyásom. Ennyi.

Amúgy meg mennyi idős vagy?

És ez nem egy rossz dolog, ez teljesen természetes folyamat.

Ha még nem menstruálsz, akkor ez az egyik előjele, hogy elkezd érni a szervezeted, fejlődsz és majd nemsokára menzeszed is lesz.

Fehérfolyása minden lánynak-nőnek van a menzeszt megelőző időszaktól kezdve egészen változó korig.

2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz benne? Az elsőnek hozzá kellene fordulnod.
2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oke koszi! :) Amugy az nem betegseg ha egy nagyon nagyon picit sargas? :/
2015. jan. 10. 16:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja es amugy kb mikorra varhato? Csak ma vettem eszre a bugyimon még
2015. jan. 10. 16:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Es elso kommentelo 12 vagyok
2015. jan. 10. 16:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy száradás után picit sárgább, az sem gond.

Gond az, ha hirtelen válik nagy mennyiségűvé, más lesz az állaga, mondjuk túrós jellegű lesz, vagy bűzös lesz, és rendesen sárga lenne az egész folyás, netán zöldes és kellemetlen tünetek párosulnának hozzá, mint égő, viszkető érzés, pirosasság. Az már fertőzésre utal.

De amíg fehér, néha sárgásabb, az még nem gond.

És nem lehet megtippelni sem, hogy mikor fog megjönni. Mert mindenkinek más. Lehet már az idén megjön, de lehet csak 2 év múlva.

2015. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ertem,koszi a segitseget mindenkinek! :)
2015. jan. 10. 17:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez tök normàlis dolog,használj tisztasági betétet ezentúl.Mondj annyit anyu màr nekem is van fehér folyásom,én is szeretnék tisztasági betêtet használni.
2015. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki es azt mondja hogy o ne m tudja mi ez -,- igy most mit csinaljak es ma reggel mar nem is volt folyasom 0,0
2015. jan. 11. 09:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudja mi az???

Ez érdekes...Na mindegy.

Tisztaságit pedig nem kell használnod, ez hülyeség. Van olyan, hogy bizonyos időszakokban nagyobb mennyiségű van és jobban szennyezi a fehérneműt, akkor persze, lehet, de nem kell állandóan senkinek tisztaságit használni. Nem tesz jót. Nem tud tőle rendesen szellőzni a bőr! Egy minimális folyást pedig "elbír" az a fehérnemű.

2015. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!