Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudom valahogy előzni, h...

Meg tudom valahogy előzni, h meleg gyógyvizes fürdőbe ne szedjek össze fehérfolyást ill. hüvelygombát?

Figyelt kérdés

kérlek ne azt írjátok ,h ne menjek fürdőbe!

ha felteszek egy tampont az megelőzi,h összeszedjem a fertőzéseket?


2010. febr. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a tampon nem előzi meg. Sajnos sokat nem tudsz tenni. Ha hajlamos vagy rá, akkor hamarabb összeszeded.
2010. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem, a tampontól csak mégjobban elkaphatod, mert ha megszívja magát vízzel akkor a víz rögtön a hüvelyedbe jut, ráadásul ott marad egyfolytában.


fürdőben egyáltalán nem kötelező gombát elkapni, ha te folyton gombát kapsz, akkor vmi nemstimmel a PH-dal, vagy a védekezőrendszereddel.

2010. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kérésedre nem írom hogy ne menj.Menj ha akarsz.Saját felelősségedre...
2010. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem, ha fürdőzés után alaposan lefürdesz,és lekezeled magad valamilyen gombásodás elleni készítménnyel, akkor semmi okod az aggodalomra! Jó pancsizást 8)
2010. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyógyfürdők vizei általában tiszták.Próbálj meg nyitás után menni akkor még biztos,hogy tisztább a víz.Én tavaly 3 hétig jártam fürdőbe nem kaptam el semmilyen fertőzést,bár egyébként sem vagyok hajlamos rá.
2010. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán valami intim sprayt vigyél magaddal és kezeld le magad fürdés után,és közbe is,ha kijösz pihenni.
2010. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kend be magad előtte canesten kenőccsel, zy vedd fel a fürdőbugyit. Az azért megvéd.
2010. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!