Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygombam van? Elmulhat...

Huvelygombam van? Elmulhat kezeles nelkul?

Figyelt kérdés
Neten utana neztem a tuneteknek. Turo allagu valadek. Viszketes ego erzes. Olvastam hogy kezeles nelkul nem mulhat el de mintha tegnap ota csokkentek volna a tunetek. Szerintetek?:/ (17)

2015. jan. 13. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy kunszt bemenni a gyógyszertárba és kérni egy Canestent. Legalábbis én biztos nem bírtam volna tovább a viszketést, szóval amint lehetett, rohantam a boltba. Nem bántam meg. Nem tudom, hogy elmúlik-e magától, de minek szenvedni feleslegesen :D
2015. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos tünetek esetén nem múlik el magától. Nem érdemes szenvedni.
2015. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es orvos velemenye nelkul is vehetek canestent? Koszi a valaszokat
2015. jan. 13. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy vehetsz Canestent recept nélkül is, ez egy szélessávú gombaölő szer.

Canesten combit vegyél.

2015. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Canesten combival 2-3 nap alatt elmúlhat!
2015. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma iis ugy erzem mintha csokkentek volna a tunetek. Remelem elmulik. Csak hetvegen tudok gyogyszerttarba
2015. jan. 14. 14:50
 7/8 anonim válasza:
Szia lmult mar?mert ha nem akor csinald azt hogy egy betetet teszel a bugyidba es ara teszel elofloras naturjoghurtot nekem bevalt
2015. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia:) igen szerencsere par nap alatt el.
2015. febr. 3. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!