Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy terhes...

Lehetseges, hogy terhes legyek, ha az aktus utan bevettem az Escapellet, es meg akkor ra 2 napra mentrualtam is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak olyan esetek, amikor valaki mentrual, s megis terhes... De ez esetben?? (az aktusnal nem voltam biztos, hogy egesz vegig biztonsagos volt-e a gumi, ezert vettem be az Escapellet)

2015. jan. 16. 00:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, hogy kb 3 napig menstrualtam, s jott rendesen. A nogyogyasz azt mondta, hogy nem lehet.. S akkor amikor szexeltunk, nekem akkor kellett megjojjon a menstruaciom.
2015. jan. 16. 00:30
 2/2 anonim válasza:

Ha aktus után megjött,akkor elég valószínű,hogy nem vagy terhes.Gondolj bele,a nők havonta egyszer peteérnek,csak ebben a kis időszakban termékenyek +-a spermium pár napos életmaradási képessége.

Menstruáció alatt/vagy közvetlen előtte-utána/ úgy lehet teherbe esni a valamilyen okból nem csak az az egy db érett pete vándorolt le a méhedbe amit ilyenkor mikor már "megromlott" véres módon eltávolít a szervezeted,hanem egy másik is,és az termékenyítődik meg. De ez nagyon ritka.

És ha ez nem lenne elég esemény utánit is bevettél,ez már 1000% (=

2015. jan. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!