Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellplasztika pro/kontra?

Mellplasztika pro/kontra?

Figyelt kérdés
ha valaki megcsinaltatja a mellet, hany ev utan kell ujra? terhesseg altali valtozas soran mi tortenik vele? lehet vele szoptatni is?
2015. jan. 18. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

"ha valaki megcsinaltatja a mellet, hany ev utan kell ujra?"


Nem kell újra. Ez nem olyan, mint amikor elemet teszel a távirányítóba, és egy idő múlva kifogy. Nem kell cserélni.


"terhesseg altali valtozas soran mi tortenik vele?"


Semmi nem történik vele. A fölötte lévő mirigyállomány anyatejet termel.


"lehet vele szoptatni is?"


Lehet.

2015. jan. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem értem miért csináltatja meg egy nő.


Személyes véleményem? Ok, jól néz ki. De rohadt drága, nem? : )

2015. jan. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon látssik egy mellen ha plasztioázott és nem szép
2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szilikont nem az emlőbe hanem az alatta levő mellizom alá teszik be és csak látszatra tűnik úgy mintha az emlőben lenne.

tehát semmiben nem befolyásolja az emlő működését.

viszont láttam nagyon csúnyákat is...

kb 50%-ban csúnyákat-szépeket.

legtöbbször azért csúnya mert laza szövetű emlőre plasztikáztatnak az emlő megnyúlik és az implant. pedig marad a helyén, elcsúszik a kettő egymás fölülről.

én már nagyon sokat láttam, de nem csináltatnék.

(mammográfiás vagyok)

2015. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az attól függ, milyen implantátumot választasz! Az élethossz garanciás implantátumokat elvileg nem kell cserélni, de szükség lehet rá, hiszen az évek során a bőr megnyúlik, terhesség, szoptatás után megereszkedhetnek (de nem feltétlenül, ez alkati kérdés is). Ez után két verzió van:

1. felvarrják, és sterilizálás után ugyan azt az implatátumot kaphatod vissza

2. nagyobb implantátumot kell betenni, hogy kitöltse a bőrödet.

Az implatátumot két helyre is be lehet tenni:

- mirigy alá

- izom alá.

Nekem terhesség és szoptatás után megereszkedtek a melleim (a szoptatást egyáltalán nem gátolta az implantátum), visszamentem az operáló orvosomhoz Dr Pór Ferenchez), aki gyönyörű munkát végzett, teljesen természetesnek ható melleket csinált újból! Persze azért várnom is kellett, mert szoptatás után még fél évet kellett várnom, hogy regenerálódjon a szervezetem, és addig a melleim formája is alakult még.

Most gondolkodom a hasplasztikában is, mert a megnyúlt bőrt sajnos nem tudom semmilyen mozgással ledolgozni... :(

Persze nem kérdés, hogy ismét Pór Doktorhoz fogok menni- ajánlom mindenkinek!

Üdv!

2015. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!