Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is viszolyogtok az idegen...

Ti is viszolyogtok az idegen WC-ktől, és inkább tartogatjátok a pisit hazáig?

Figyelt kérdés

Munkám miatt mindig másfelé járok, néha estére érek haza és csak akkor pisilek, mert az áruházi, kocsmai, benzinkúti WC-ket úgy utálom, hogy oda csak végszükség esetén teszem be a lábam, ami szerencsére ritkán fordul elő. Ha még vissza tudom tartani, az nem számít végszükségnek. :)

Egyébként, ha napi kb 1,5 litert + a reggeli kávé vagy teát megiszom, úgy kb du. 3-tól kell kicsit pisilnem, de este 6-7-ig még nagyobb szenvedés nélkül eltartogatom. Ha pedig csak fele ennyit iszom, estig egyáltalán nem is kell pisilnem. Szerintetek melyik kevésbé rossz a szervezetnek, ha vissza kell tartani a pisit vagy ha kevesebbet iszok a kelleténél? Tudom egyik se jó, de koszos klotyóra akkor sincs kedvem menni. Ti melyik megoldást választjátok? - (azoknak szól, akik szintén nagyon utálják a nyilvános és stb. WC-ket, be se mennek olyan helyre...)



2015. jan. 21. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyilvános wc-ket én is kerülöm, mert undorítóak, mellesleg ki tudja ki ült rá előtte, milyen nyavajája van stb. A múltkor például a munkahelyemen jött rám a kakilhatnék, de úgy voltam vele, inkább hazaviszem.

De még egy egészségügyi intézetben (pl.: kórház, sztk) is kétszer meggondolom, hogy elmenjek-e ott wc-re.

24N

2015. jan. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyilvános wc-t sose használok. Ha nincs más választás, akkor félrevonulok és pl egy bokorban elintézem.
2015. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával szerintem mindenki találkozott már életében. Szerencsére rátaláltam egy tök jó termékre, a neve Intim Kála, (nőknek) amivel állva lehet pisilni és aztán kidobhatod a kukába! Próbáljátok ki! Nagyon praktikusnak tartom.
2015. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 erogeen ***** válasza:
Nem az a szempont, hogy mi a véleményed a wécékről. Naponta legalább 2 liter vizet javasolt meginni. A napi egészséges folyadékbevitel mellett képtelenség estig visszatartani a pisit, bár megpróbálhatod. Vagy sikerül, vagy nem. Nekem 14- 15 óra körül szokott nagyon kelleni pisilni, és ha ilyenkor elmegyek, akkor sem bírom ki estig. F
2023. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!