Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mtől lehet ilyen fehér folyásom?

Mtől lehet ilyen fehér folyásom?

Figyelt kérdés
párommal szeretkeztünk az elmúlt hetekben, új féle óvszert próbáltunk ki, utána észre vettem, hogy csupa fehér vagyok (nem szakadt ki a gumi, ez belőlem jött, folyás féle) most is előjött, ahogy ültem itthon a wc-n. mitől lehet ez?
2015. jan. 22. 23:06
 1/3 joker911 válasza:

Ameddig a hüvelyi folyás mérsékelt, nem viszket, nem hat ingerlően és nem kellemetlen szagú, valószínűleg élettani és szükséges is.

Tudni kell, hogy bőségesebb hüvelyi folyás keletkezik magasabb ösztrogénszint (pl. fogamzásgátló-szedés), stressz és nemi izgalom hatására



de itt egy oldal itt olvasd el



[link]

2015. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, párommal azon izgulunk nehogy terhesség legyen, mert még nem állunk készen rá. (ovulálni tegnaptól ovulálok, de tegnap is csak óvszerrel közösültünk)
2015. jan. 22. 23:27
 3/3 joker911 válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni.
2015. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!