Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett?

Loxe kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem feküdtünk le a barátommal,de 1 hetet késik a menzeszem. Olyat csináltunk,hogy izgatott a nemi szervével bugyin keresztül,de ennyi volt a maximum. Lehet,hogy azért késik a menzeszem,mert mostanában beteg voltam, sőt stresszeltem is elég sokat...és 16 éves vagyok :) lehet,hogy a hormonok. De mégis aggódom,mi van,ha mégsem ? Tegnapelőtt a barátommal kettesbe voltunk,ismét nem csináltunk semmit az előbb említett dolgon kívül, de arra lettünk figyelmesek, hogy a nemi szerve véres, és az ágyon is található pár vérfolt. Viszont rajtam csak a combom volt véres. Se a bugyim, se a belső combom nem volt véres, sem semmim,ami a bugyimba volt. MI A FRANC TÖRTÉNT ?

2015. jan. 24. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a rejtély de komolyan :O terhes igy semmiképp nem lehetsz viszont hogy a vér hogy került oda? :O passz Egyáltalan nem feküdtetek még le? Múlt hónapban sem? Az is lehet hogy még nem állt be a ciklusod vagy stressz vagy betegség vagy valami sok minden bekavarhat
2015. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem feküdtünk még le, hónapok óta csak ezt csináljuk, de ettől komolyabb soha nem volt. mostanában alig eszek, kiderült,hogy sok vas hiányzik belőlem, keveset iszok, hirtelen lefogytam, ami vissza is jött, ugyanolyan olyan gyorsan. nagyon ideges vagyok
2015. jan. 24. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhes em vagy az tuti, a vért én sem értem.
2015. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor viszont tényleg ne csodálkozz :/ válto,ztatni kellene picit, vitaminokat szedni, enni rendesen. A kevés folyadék vese gondokhoz is vezethet egy idő utan, ezt tapasztalatból mondom mert én most vagyok túl rajta azóta megvan napi két liter víz is. Ezek amiket leírtál plusz az idegeskedes mind mind oka annak hogy nem

Jött még idoben.

2015. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen, mindent! :) nagyon rendes vagy,hogy próbálsz segíteni nekem :)
2015. jan. 24. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
16 évesen még nincs beállva a nemi ciklus. Késhet, kimaradhat olykor egy-egy vérzés. Ami vért illeti, szerintem a fiú sérült meg a nagy izgatás közepette egy kissé.
2015. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is az össze-vissza étkezéseddel van a baj nem pedig azzal amit csináltok a barátoddal.
2015. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött :) erős görcsökkel,de hát ez van :( köszönöm mindenkinek a válaszát ! :)
2015. jan. 25. 15:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!