Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam Uh-n es 1,1 cm csomot...

Voltam Uh-n es 1,1 cm csomot talaltak. Ketszer vettek vekonytus biopsziat. A cytologus azt mondta nincs baj, de ki kell venni. Valami van a tejmirigyemmel azt hiszem. Ha nagyobb lenne. Baj akkor azt a biopszi kimutatta volna?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, pláne hogy 2x is csinálták.

Ott rögtön egymás után? Nem mondták, hogy vastagtűs is kellene?

2015. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi a neve a csomónak? fiboradenoma?
2015. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi van a papíron?

Diagnozis

2015. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most jóindulatú?

Akkor meg mindek kéne kivenni?

2015. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, h vastagtuvel is megcsinalhatja, de felesleges mert el kell tavolitani, mert a kesobbiekben gond lehet belole. Nem fibroadenoma, az mar volt nekem, azt is eltavolitottak. Meg nem kaptam meg a leletet, csak telefonon beszeltunk az orvossal. Hetfon kell erte menjek. Nem igazan ertettem azert vagyok megijedve. Dec 23 volt az elso Az egyertelmuen jo volt tejmirigy volt elzRodv, begyulladva (8 honapja mem szoptTok) az utolso most volt szerdAn. Ebben mar latott laphamsejtet meg mondott mSt is, csk nem ertettem. Szovl ha rakos sejtek lennenek benne akkor azt latta volna?
2015. jan. 25. 03:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha úgytalálják jónak, hogy legyen eltávolítva, akkor tényleg felesleges lenne kínozni a vastagtűs biopsziával is.
2015. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek jelen pillanatban gond van?
2015. jan. 25. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazán.
2015. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
februar 17-en kiveszik a csomot....
2015. febr. 4. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolunk rád, ne izgulj, rutin dologról van szó!
2015. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!