Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás a ciklus 8....

Barna folyás a ciklus 8. napján. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma van a ciklusom 8.napja, és nem tudom mitől, de egy nagyon pici barnás folyásom van.

Nem fordult még eddig elő, csak amikor elkezdtem szedni a fog.gátlót, de ez nem ma volt már..

Utánaolvastam neten, és azt találtam, hogy fertőzés lehet. Valóban az?

Mert úgy tudom, ha a terhesség jele lenne, akkor nem most jelentkezne.

6.-11.-e között van peteérésem kb, vagyis most, ettől gondolom nem lehet.

Illetve a fog.gátlót a ciklus 2.napján kb 11óra késéssel vettem be, az közrejátszhatott?


Köszönöm mindenkinek!!!


2010. febr. 8. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Na hát nem értek pár dolgot.Ha fogamzásgátlót szedsz,akkr nincs peteérésed,egyébként nekem is volt már ciklus közepén egyetlen egyszer ilyen kis barna pecsételésem,kérdzetem orvost rola és aztmondta nem kóros,ha 1-2 napig tart,vagy csak egy folt,akkor a peteérést jelzi. viszont fogmazásgátló mellett nem normális a pecsételés,lehet a késés miatt is,de lehet hogy gyógyszert kéne váltanod.
2010. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh tényleg nincs.. a nagy ijedtségben elfelejtettem.. Köszi:)
2010. febr. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!