Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit a menstruác...

Miért késik ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és már egy hónapja késik. Nagyon stresszes életet élek (nem írnám le részletesebben), kicsit túlsúlyos is vagyok, ráadásul anyától megtudtam, hogy amikor ugyanilyen idős volt, akkor neki is volt hogy kimaradt. Már volt rá kétszer példa, hogy kimaradt egy-egy hónapot, egyszer pedig kettőt. Aggódnom kellene?
2015. jan. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi a túlsúly? szex volt az elmúlt 2 hónapban?
2015. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 9 hónapot késett (nem, nem baba), 16 éves voltam, 4 év pontos menstruálás után. Kivizsgáltak, minden rendben volt. Azt mondta az orvos, hogy semmi gáz, ha jön a lovag, menjek vissza, és foggátlóval beállítjuk. :) Aggódni ne aggódj, de orvoshoz menj el.
2015. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapot késett... elég hülyén hangzik. :D Szóval 9 hónapig nem jött meg, na. :)
2015. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem élek nemi életet. +10 kg felesleg van rajtam (amit az elmúlt évben szedtem össze a rendszertelen étkezések miatt).

Köszönöm, szerintem doki lesz a vége, már csak azért is, hogy nyugodjak meg. :)

Amúgy nekem is pontos volt 3 és fél évig aztán megőrült.

2015. jan. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!