Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázhattam, vagy valami más?

Felfázhattam, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves lány vagyok. A problémám az, hogy eddig 5-6 órákat is kibírtam wc-zés nélkül, naponta 2-4-szer használtam csak a mosdót, most azonban 2 óránként kell. Január elején történt egy "baleset" (kiszakadt az óvszer, de nem jan. 25-én megjött, szóval terhesség elvileg kizárva), de kb január 23-21-e óta gyakrabban kell wc-re mennem. Tehát ha terhesség kizárt, akkor felfázás lehet? Párszor ültem le a buszmegállóban a padra kb negyed órára, ennyitől felfázhattam? Máskor nemigen tartózkodtam huzamosabb ideig hideg helyen ülve.

Vagy ez ezzel a korral járhat? Utóbbi időben híztam kb 3-4 kilót, ez közrejátszhat?



2015. febr. 2. 16:40
 1/1 anonim válasza:

Szerintem csinálj egy terhességi tesztet, az első pár hónapban állítólag gyakran megjöhet terhesség mellett is.

Amúgy felfázás szerintem nem valószínű, 2 óránként wc-re járni több mint normális, én kb óránként szaladgálok normál állapotban. Egyébként a felfázás inkább csípős, fájdalmas érzés, ha az lenne, egyértelmű lenne számodra.

2015. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!