Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hol volt a legalaposabb...

Nektek hol volt a legalaposabb orvosi vizsgálatotok? Mennyire kell ilyenkor levetkőzni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom a legkörültekintőbb. :-) Először alulról, majd felülről kell levetkőzni. Persze mielőtt váltasz, visszaöltözhetsz, nem kell pucéran állnod. :-)
2015. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Első nőgyógyászati vizsgálatomon az orvos azt mondta hogy látni akar teljesen meztelenül az első alkalommal, utána már nem kell.
2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Nőgyógyász,csak alul vetkőztem le,de nekem,nem nézte meg a mellem egy nőgyógyász sem hál istennek,akiket ismerek azoknál sem volt mell vizsgálat.Csak ha te kéred akkor nêzik meg.


Tuti nem vetkőztem volna teljesen meztelenre a nőgyógyász előtt!!!

Ez nem normális dolog!!!

Ott hahytam volna


Az-az orvos aki mellet is megvizsgálja,az is úgy végzi hogy megvizsgàl alul,visszaöltözöl,majd megkér hogy felül is vetkőzz le.Olyan nincs hogy egyből mindent vegyél le.

2015. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írta itt korábban valaki, én is úgy jártam 17 évesen, hogy a nőgyógyász (idősebb ffi) azt mondta, hogy minden páciensét meztelenül akarja látni első alkalommal, később már nem szükséges, csak ahogy máshol is. Igaz vérnyomást is mért, torkomat is megnézte, meg is hallgatott.

Szörnyen éreztem magam, ma már biztosan eljönnék azonnal, de akkor még megszólalni sem mertem igazán, remegtem tetőtől talpig.

2015. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász se torkot,se vérnyomást nem néz meg.Első alkalomnál se normális,hogy meztelenül akarjon a nőgyógyász bárkit is megvizsgàlni.


De háziorvos sem vizsgál senkit meztelenül,legalábbis ha az normális,szabályokat betartó orvos.

Vannak előírások a betegekkel való bànásról.A betegnek csak annyi időre és olyan mértékig kell levetkőznie amennyire az adott vizsgálat megkívánja,tehàt szakaszosan vetkőzni és az adott vizsgálat után vissza is lehet öltözni,nem egyből meztelenre.(ha felső testet vizsgál csak felül és mar lehet is ott visszaöltözni,fogak vizsgálatahoz,szem,fül vizsgálatához,vérnyomás méréshez nem kell vetkőzni).


Egyre több esetben hallani sajnos,(bár igaz sokan most mesélik el mi történt fiatal,vagy gyermekként velük,mennyire inkorrekt volt az orvos) hogy az orvosok legyen az àltalános körzeti vagy nőgyógyász orvos stb ezt nem tartják be,megalázó helyzetbe hozzák így a beteget, így muszály hogy akik most fiatalok,gyerekek ne kerüljenek ilyen helyzetbe,hogy ők màr ki legyenek okosítva.

2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészségügyi állapotfelmérésen. Azt hittem, hogy csak vérnyomásmérés meg néhány kérdés lesz, erre ahogy bementem, azt mondták, hogy vetkőzzek le alsónadrágra. Külön kiemelte, hogy a zoknit is vegyem le. Tehát először tulajdonképp a kisgatya kivételével is már majdnemhogy meztelen voltam. Alaposan végigtapogatott, végigkopogtatott, meghallgatott elöl-hátul, a lábaimat tekergette, szinte minden négyzetcentin végigvizsgált. Majd azt mondta, hogy vegyem le az alsónadrágot is. No onnantól anyaszült meztelen voltam. Végigtapogatta a heréket, sérvet ellenőrzött, majd elvégezte a rectalis digitalis vizsgálatot is, azaz gumikesztyűvel felnyúlt a fenekembe. Meglepett az alapossága és az, hogy totál meztelennek kellett lennem a végére, de az orvos is férfi volt, tehát annyira nem zavart.
2021. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!